Počasie Sítio Ouro Verde, Sao Paulo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sítio Ouro Verde, Sao Paulo na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
18 / 13°C
| 0.3 mm | 14 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 17:30
PO HODINÁCH
západ slnka 17:30
|
|
Predpoveď počasia Sítio Ouro Verde, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 79 % | 12 °C | 58 % | 0% | 44% | 0% | 24% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 68 % | 11 °C | 90 % | 0% | 71% | 0% | 51% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 91 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 99% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 84% | 71% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 93% | 2% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 90 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 100% | |
Sítio Ouro Verde, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,2743; -46,6093
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sítio Ouro Verde, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Sítio Ouro Verde, Sao Paulo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sítio Ouro Verde, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sítio Ouro Verde, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 17:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 10:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 17:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 18:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 18:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:27 | 21.05.2026 22:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |