Počasie Cerro Chivato dnes
| 18 °C | 18 °C | 17:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 21:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 07:33
západ slnka 17:48
PO HODINÁCH
západ slnka 17:48
Predpoveď počasia Cerro Chivato 25. máj 2026
Večer oblačno. Najvyššia teplota 18 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Chivato, Chile rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 17:00
23:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1010 hPa | 64 % | 11 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1011 hPa | 67 % | 9 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 8 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 66 % | 6 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 5 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 4 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 50 % | 2 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
Zajtra, utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 1 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 41 % | 0 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 35 % | -1 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 34 % | -2 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 33 % | -2 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 33 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 33 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 33 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 40 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 42 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 48 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1012 hPa | 59 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1012 hPa | 68 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 74 % | 12 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 85 % | 12 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 11 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 10 °C | 29 % | 0% | 7% | 0% | 25% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 10 °C | 64 % | 7% | 7% | 0% | 62% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 9 °C | 43 % | 8% | 8% | 0% | 37% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 94 % | 8 °C | 24 % | 11% | 12% | 0% | 14% | |
| 23:00
05:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 99 % | 8 °C | 50 % | 33% | 38% | 0% | 21% | |
Cerro Chivato, Chile - informácie
Štát: ChileGPS súradnice: -32,6318; -70,9888
Časová zóna: America / Santiago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 1712 m
Administratívna časť:
- Región de Valparaíso, Valparaíso
- Provincia de San Felipe, San Felipe
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Chivato, Chile. Predpoveď počasia Cerro Chivato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Chivato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Chivato
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Chivato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:33 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 10:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:06 | 18:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:36 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:07 | 19:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:00 | 25.05.2026 02:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |