Počasie Cerro Chivato vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cerro Chivato na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené.
Piatok 29. máj
21 / 10°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 20:00 |
východ slnka 07:35
západ slnka 17:46
PO HODINÁCH
západ slnka 17:46
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Chivato, Chile rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 1 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 52 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 11 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 13 °C | 82 % | 0% | 1% | 0% | 82% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 11 °C | 96 % | 0% | 47% | 0% | 94% | |
Cerro Chivato, Chile - informácie
Štát: ChileGPS súradnice: -32,6318; -70,9888
Časová zóna: America / Santiago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 1712 m
Administratívna časť:
- Región de Valparaíso, Valparaíso
- Provincia de San Felipe, San Felipe
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Chivato, Chile. Predpoveď počasia Cerro Chivato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Chivato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Chivato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:35 | 17:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 10:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:08 | 18:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:38 | 18:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:09 | 19:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 15:50 | 29.05.2026 06:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |