Počasie Baliwan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Baliwan na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
23 / 20°C
| 36.3 mm | 14 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 02:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 08:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 20:00 |
východ slnka 05:03
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Baliwan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 18 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
8,2 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
23,9 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1003 hPa | 89 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 99% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
4,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 77% | 100% | 79% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 86% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 86 % | 19 °C | 99 % | 0% | 69% | 0% | 96% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 61 % | 19 °C | 89 % | 0% | 85% | 40% | 31% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1004 hPa | 76 % | 20 °C | 38 % | 0% | 27% | 7% | 10% | |
Baliwan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 34,9781; 116,6940
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Baliwan, Čína. Predpoveď počasia Baliwan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Baliwan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Baliwan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:03 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:00 | 20:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:36 | 24.05.2026 01:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |