Počasie Baliwan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Baliwan na 10 dní.
Streda 27. máj
29 / 21°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Baliwan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1008 hPa | 93 % | 19 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 33 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
Baliwan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 34,9781; 116,6940
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Baliwan, Čína. Predpoveď počasia Baliwan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Baliwan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Baliwan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:02 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:32 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:58 | 20:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:20 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:41 | 27.05.2026 02:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |