Počasie Dalian, Hunan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dalian, Hunan na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
22 / 12°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 20:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dalian, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 9 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 34 % | 6 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 6 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 8 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 13 °C | 89 % | 0% | 3% | 0% | 89% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 72 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dalian, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,4094; 110,3339
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dalian, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dalian, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dalian, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dalian, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:06 | 30.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |