Počasie Dalian, Hunan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Dalian, Hunan na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie silný dážď.
Piatok 1. máj
26 / 11°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dalian, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 7 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 65 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 45 % | 13 °C | 51 % | 0% | 51% | 7% | 0% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 72 % | 14 °C | 81 % | 0% | 81% | 6% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 85 % | 16 °C | 89 % | 0% | 87% | 31% | 0% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 90 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 85% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
2,1 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1007 hPa | 70 % | 20 °C | 97 % | 0% | 56% | 20% | 93% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
11,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 23% | 100% | |
Dalian, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,4094; 110,3339
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dalian, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dalian, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dalian, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dalian, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:00 | 01.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |