Počasie Daliyuan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Daliyuan na 10 dní.
Utorok 5. máj
23 / 12°C
| 8.0 mm | 6 km/h |
| 12 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 19:41
PO HODINÁCH
západ slnka 19:41
|
|
Predpoveď počasia Daliyuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,1 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 99% | 99% | 30% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 11 °C | 60 % | 0% | 59% | 3% | 0% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
1,7 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 48 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 13% | 14% | |
| 20:00
14:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
3,8 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 83 % | 12 °C | 57 % | 0% | 5% | 52% | 7% | |
streda 06.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 100 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
Daliyuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1837; 103,4864
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daliyuan, Čína. Predpoveď počasia Daliyuan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daliyuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daliyuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 20:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 20:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 21:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 04.05.2026 22:14 | 05.05.2026 08:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |