Počasie Dayun, Hunan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dayun, Hunan na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
21 / 16°C
| 14.9 mm | 9 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dayun, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 18 °C 21 °C |
14,2 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 59% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 67% | 89% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 78 % | 15 °C | 99 % | 0% | 95% | 21% | 83% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1011 hPa | 86 % | 15 °C | 100 % | 0% | 99% | 17% | 96% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 95% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,2 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 96% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 93% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 16 °C | 92 % | 0% | 89% | 20% | 6% | |
Dayun, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,3506; 110,8756
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dayun, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Dayun, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dayun, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dayun, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:09 | 29.04.2026 04:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |