Počasie Dujiangpo dnes
Predpoveď počasia Dujiangpo 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 1,3 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 5,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dujiangpo, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1012 hPa | 90 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 15 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 43 % | 17 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
1,3 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1008 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 60% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
5,5 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1010 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 75% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
9,3 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 7% | 32% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
3,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 94% | 96% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
18,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 27% | 100% | |
Dujiangpo, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5875; 110,2872
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dujiangpo, Čína. Predpoveď počasia Dujiangpo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dujiangpo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dujiangpo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dujiangpo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:18 | 26.04.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |