Počasie Dujiangpo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Dujiangpo na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
27 / 18°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 14:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dujiangpo, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 13 °C | 82 % | 0% | 3% | 1% | 82% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 14 °C | 81 % | 0% | 0% | 2% | 80% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 15 °C | 93 % | 0% | 26% | 0% | 91% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 17 °C | 32 % | 0% | 19% | 15% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 16 °C | 99 % | 0% | 1% | 6% | 99% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 17 °C | 69 % | 0% | 10% | 17% | 62% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 54 % | 18 °C | 97 % | 0% | 12% | 13% | 96% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
13,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 19 °C | 100 % | 0% | 77% | 82% | 100% | |
Dujiangpo, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,5875; 110,2872
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dujiangpo, Čína. Predpoveď počasia Dujiangpo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dujiangpo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dujiangpo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:07 | 30.04.2026 04:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |