Počasie Luolong, Sichuan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Luolong, Sichuan na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 26. apríl
29 / 20°C
| 0.8 mm | 9 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Luolong, Sichuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 19.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 82 % | 18 °C | 100 % | 0% | 10% | 3% | 100% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 8% | 0% | 100% | |
| 02:00
20:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 03:00
21:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1006 hPa | 89 % | 18 °C | 78 % | 0% | 13% | 3% | 75% | |
| 04:00
22:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1006 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 9% | 7% | 100% | |
| 05:00
23:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1005 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 5% | 2% | 100% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1005 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 3% | 100% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 96% | 23% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 93% | 27% | 100% | |
| 09:00
03:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1007 hPa | 78 % | 18 °C | 100 % | 0% | 15% | 13% | 100% | |
| 10:00
04:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 71 % | 18 °C | 100 % | 0% | 14% | 53% | 100% | |
| 11:00
05:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1008 hPa | 67 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 68% | 100% | |
| 12:00
06:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 69 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 39% | 99% | |
| 13:00
07:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 18 °C | 68 % | 0% | 1% | 43% | 53% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 62 % | 18 °C | 46 % | 0% | 0% | 15% | 36% | |
| 15:00
09:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1005 hPa | 58 % | 18 °C | 89 % | 0% | 1% | 23% | 85% | |
| 16:00
10:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1004 hPa | 58 % | 17 °C | 99 % | 0% | 10% | 40% | 98% | |
| 17:00
11:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 64 % | 18 °C | 98 % | 0% | 2% | 2% | 98% | |
| 18:00
12:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 69 % | 18 °C | 97 % | 0% | 27% | 61% | 93% | |
| 19:00
13:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 76 % | 18 °C | 100 % | 0% | 33% | 78% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 19 °C | 100 % | 0% | 18% | 85% | 96% | |
| 21:00
15:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 19 °C | 100 % | 0% | 41% | 43% | 100% | |
| 22:00
16:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
1,2 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 100% | |
| 23:00
17:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1011 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 100% | |
pondelok 20.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 87 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 90% | |
| 01:00
19:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 98% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severozápadný |
1013 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 71% | |
| 03:00
21:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 78 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 50% | |
| 04:00
22:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 77 % | 12 °C | 100 % | 0% | 24% | 100% | 19% | |
| 05:00
23:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 70% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1013 hPa | 72 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 57% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 70 % | 11 °C | 94 % | 0% | 81% | 29% | 75% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 67 % | 11 °C | 18 % | 0% | 11% | 6% | 0% | |
| 09:00
03:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 56 % | 10 °C | 5 % | 0% | 4% | 3% | 0% | |
| 10:00
04:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1014 hPa | 41 % | 7 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 11:00
05:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 39 % | 7 °C | 7 % | 0% | 4% | 6% | 0% | |
| 12:00
06:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 39 % | 8 °C | 31 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
| 13:00
07:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1011 hPa | 39 % | 9 °C | 9 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 39 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 15:00
09:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 40 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 16:00
10:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 42 % | 10 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 17:00
11:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 44 % | 11 °C | 76 % | 0% | 0% | 8% | 74% | |
| 18:00
12:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1006 hPa | 47 % | 11 °C | 97 % | 0% | 0% | 15% | 96% | |
| 19:00
13:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 55 % | 12 °C | 100 % | 0% | 7% | 14% | 99% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1008 hPa | 59 % | 12 °C | 96 % | 0% | 1% | 42% | 93% | |
| 21:00
15:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 64 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 22:00
16:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 65 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 23:00
17:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 67 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 94% | |
Luolong, Sichuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,8056; 104,8991
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luolong, Sichuan, Čína. Predpoveď počasia Luolong, Sichuan.
Luolong, Sichuan - počasie v okolí - väčšie mestá
Luolong, Sichuan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.