Počasie Luolong, Sichuan zajtra
Predpoveď počasia Luolong, Sichuan 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Luolong, Sichuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
3,8 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1010 hPa | 50 % | 14 °C | 69 % | 0% | 60% | 9% | 13% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 16 °C | 41 % | 0% | 0% | 9% | 35% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 91% | 81% | |
Luolong, Sichuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,8056; 104,8991
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luolong, Sichuan, Čína. Predpoveď počasia Luolong, Sichuan.
Luolong, Sichuan - počasie v okolí - väčšie mestá
Luolong, Sichuan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Luolong, Sichuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Luolong, Sichuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:40 | 27.04.2026 03:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |