Počasie Luozishan Yaozuxiang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Luozishan Yaozuxiang na 10 dní.
Streda 20. máj
25 / 18°C
| 107.8 mm | 6 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Luozishan Yaozuxiang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
6,3 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 28% | 38% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
21,3 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 38% | 65% | 99% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
15,8 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 76% | 86% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
64,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
2,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 76% | 60% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1008 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 69 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 60% | |
Luozishan Yaozuxiang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,6772; 110,4147
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luozishan Yaozuxiang, Čína. Predpoveď počasia Luozishan Yaozuxiang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Luozishan Yaozuxiang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Luozishan Yaozuxiang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 20:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:51 | 20.05.2026 23:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |