Počasie Menglianggu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Menglianggu na 10 dní.
Sobota 23. máj
25 / 15°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 15 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 04:56
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
|
|
Predpoveď počasia Menglianggu, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 15 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 15 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 15 °C | 99 % | 0% | 92% | 0% | 86% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 17 °C | 92 % | 0% | 3% | 0% | 91% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 96% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 72% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,4 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 16 °C | 100 % | 0% | 97% | 97% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
4,7 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 87 % | 15 °C | 89 % | 0% | 82% | 21% | 19% | |
Menglianggu, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 35,5833; 118,2000
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Menglianggu, Čína. Predpoveď počasia Menglianggu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Menglianggu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Menglianggu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:56 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:53 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:14 | 20:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:29 | 24.05.2026 00:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |