Počasie Menglianggu vikend
Predpoveď počasia pre mesto Menglianggu na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno zamračené, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené.
Piatok 22. máj
24 / 14°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 20:00 |
východ slnka 04:57
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Menglianggu, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 12 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 14 °C | 97 % | 0% | 69% | 0% | 91% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 15 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 08:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 15 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 15 °C | 99 % | 0% | 92% | 0% | 86% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 17 °C | 92 % | 0% | 3% | 0% | 91% | |
Menglianggu, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 35,5833; 118,2000
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Menglianggu, Čína. Predpoveď počasia Menglianggu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Menglianggu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Menglianggu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:57 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:28 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:53 | 20:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:15 | 20:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:20 | 23.05.2026 00:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |