Počasie Mentougou dnes
Predpoveď počasia Mentougou 26. apríl 2026
Cez deň najvyššia teplota 16 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mentougou, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 23:00
17:00
| polojasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 53 % | 6 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 7 °C | 20 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 59 % | 7 °C | 64 % | 0% | 0% | 32% | 44% | |
| 02:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 6 °C | 53 % | 0% | 0% | 23% | 42% | |
| 03:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 6 °C | 65 % | 0% | 0% | 56% | 23% | |
| 04:00
22:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 6 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
23:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 66 % | 6 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 06:00
00:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 66 % | 6 °C | 28 % | 0% | 27% | 8% | 0% | |
| 07:00
01:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 7 °C | 41 % | 0% | 40% | 4% | 0% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 48 % | 4 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 09:00
03:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 30 % | 0 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 10:00
04:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 27 % | -1 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 11:00
05:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severný |
1013 hPa | 20 % | -3 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 12:00
06:00
| jasno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severný |
1013 hPa | 18 % | -4 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 13:00
07:00
| jasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severný |
1013 hPa | 16 % | -5 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 14:00
08:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 14 % | -6 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 15:00
09:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 13 % | -7 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 16:00
10:00
| polojasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severný |
1013 hPa | 11 % | -9 °C | 32 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 17:00
11:00
| polojasno | 21 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 13 % | -7 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 18:00
12:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1015 hPa | 22 % | -2 °C | 38 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 19:00
13:00
| polojasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1015 hPa | 25 % | -1 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 26 % | -2 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 21:00
15:00
| oblačno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 28 % | -1 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 22:00
16:00
| oblačno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 31 % | -1 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 23:00
17:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 34 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 60% | 2% | |
Mentougou, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 39,9382; 116,0931
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mentougou, Čína. Predpoveď počasia Mentougou.
Mentougou - počasie v okolí - väčšie mestá
Mentougou - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mentougou dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Mentougou
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -4,3 °C | -9,4 °C | 1,6 °C | |
| február | -1,9 °C | -6,9 °C | 4,0 °C | 1 |
| marec | 5,1 °C | -0,6 °C | 11,3 °C | 2 |
| apríl | 13,6 °C | 7,2 °C | 19,9 °C | 3 |
| máj | 20,0 °C | 13,2 °C | 26,4 °C | 3 |
| jún | 24,2 °C | 18,2 °C | 30,3 °C | 5 |
| júl | 25,9 °C | 21,6 °C | 30,8 °C | 10 |
| august | 24,6 °C | 20,4 °C | 29,5 °C | 9 |
| september | 19,6 °C | 14,2 °C | 25,8 °C | 4 |
| október | 12,7 °C | 7,3 °C | 19,0 °C | 2 |
| november | 4,3 °C | -0,4 °C | 10,1 °C | 1 |
| december | -2,2 °C | -6,9 °C | 3,3 °C |
Astronomické informácie Mentougou
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:22 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 13:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:42 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 12:31 | 26.04.2026 02:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |