Počasie Peking dnes
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 04:56
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
Predpoveď počasia Peking 19. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. V noci najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Peking, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
01:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 83 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
03:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 33% | 0% | 100% | |
| 10:00
04:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 16 °C | 100 % | 0% | 50% | 0% | 100% | |
| 11:00
05:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 16 °C | 100 % | 0% | 66% | 0% | 100% | |
| 12:00
06:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 68 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
07:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 66 % | 17 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 15:00
09:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 16:00
10:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
11:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 16 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 18:00
12:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 62 % | 16 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 19:00
13:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 17 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 76 % | 17 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 21:00
15:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 77 % | 17 °C | 99 % | 0% | 16% | 0% | 99% | |
| 22:00
16:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 16 °C | 98 % | 0% | 49% | 0% | 96% | |
| 23:00
17:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 85 % | 16 °C | 100 % | 0% | 48% | 0% | 99% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 86 % | 16 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 100% | |
| 01:00
19:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 15 °C | 100 % | 0% | 93% | 0% | 100% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 15 °C | 100 % | 0% | 44% | 0% | 100% | |
| 03:00
21:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 04:00
22:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 05:00
23:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 99% | 9% | 100% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1010 hPa | 88 % | 15 °C | 100 % | 0% | 89% | 3% | 100% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1011 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 93% | 7% | 100% | |
| 09:00
03:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 65% | 100% | |
| 10:00
04:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 11:00
05:00
| slabý dážď | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 12:00
06:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 18% | |
| 13:00
07:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 16 °C | 98 % | 0% | 90% | 97% | 5% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 16 °C | 35 % | 0% | 17% | 21% | 0% | |
| 15:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1008 hPa | 71 % | 16 °C | 46 % | 0% | 21% | 32% | 0% | |
| 16:00
10:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 69 % | 16 °C | 27 % | 0% | 18% | 12% | 0% | |
| 17:00
11:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 67 % | 15 °C | 9 % | 0% | 4% | 4% | 0% | |
| 18:00
12:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 64 % | 15 °C | 27 % | 0% | 24% | 5% | 0% | |
| 19:00
13:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 15 °C | 37 % | 0% | 34% | 4% | 0% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 16 °C | 27 % | 0% | 23% | 2% | 3% | |
| 21:00
15:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 16 °C | 61 % | 0% | 60% | 8% | 3% | |
| 22:00
16:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 85 % | 16 °C | 59 % | 0% | 52% | 37% | 4% | |
| 23:00
17:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 87 % | 16 °C | 28 % | 0% | 21% | 9% | 0% | |
Peking, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 39,9075; 116,3972
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Peking, Čína. Predpoveď počasia Peking.
Peking - počasie v okolí - väčšie mestá
Peking - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Peking dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Peking
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -4,3 °C | -9,4 °C | 1,6 °C | |
| február | -1,9 °C | -6,9 °C | 4,0 °C | 1 |
| marec | 5,1 °C | -0,6 °C | 11,3 °C | 2 |
| apríl | 13,6 °C | 7,2 °C | 19,9 °C | 3 |
| máj | 20,0 °C | 13,2 °C | 26,4 °C | 3 |
| jún | 24,2 °C | 18,2 °C | 30,3 °C | 5 |
| júl | 25,9 °C | 21,6 °C | 30,8 °C | 10 |
| august | 24,6 °C | 20,4 °C | 29,5 °C | 9 |
| september | 19,6 °C | 14,2 °C | 25,8 °C | 4 |
| október | 12,7 °C | 7,3 °C | 19,0 °C | 2 |
| november | 4,3 °C | -0,4 °C | 10,1 °C | 1 |
| december | -2,2 °C | -6,9 °C | 3,3 °C |
Astronomické informácie Peking
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:56 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 14:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:24 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:47 | 20:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:04 | 21:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 06:33 | 19.05.2026 22:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |