Počasie Nanshan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nanshan na 10 dní.
Sobota 23. máj
29 / 24°C
| 7.1 mm | 0 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 29 °C | 37 °C | 14:00 | |
| 27 °C | 34 °C | 20:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
|
|
Predpoveď počasia Nanshan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1007 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 18% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
2,7 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 99% | 15% | 93% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 29 °C 37 °C |
4,1 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 92 % | 27 °C | 98 % | 0% | 4% | 34% | 96% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 99 % | 26 °C | 100 % | 0% | 85% | 86% | 99% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1006 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 0% | 90% | 10% | 96% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 33 °C |
6,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 100% | 16% | 23% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 27 °C 34 °C |
2,7 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 26 °C | 100 % | 0% | 61% | 30% | 99% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1007 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 0% | 99% | 92% | 100% | |
Nanshan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,5437; 119,6116
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nanshan, Čína. Predpoveď počasia Nanshan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nanshan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nanshan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:44 | 19:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:43 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:35 | 24.05.2026 00:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |