Počasie Nanshan pozajtra
Predpoveď počasia Nanshan 20. máj 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie sa dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 3,7 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 3,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nanshan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 97 % | 21 °C | 53 % | 0% | 1% | 3% | 52% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1007 hPa | 97 % | 21 °C | 85 % | 5% | 8% | 0% | 84% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 23% | 25% | 0% | 99% | |
| 03:00
21:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1006 hPa | 98 % | 21 °C | 98 % | 50% | 54% | 0% | 96% | |
| 04:00
22:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 75% | 76% | 0% | 100% | |
| 05:00
23:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 97 % | 20 °C | 85 % | 57% | 56% | 2% | 67% | |
| 06:00
00:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 96 % | 21 °C | 79 % | 51% | 52% | 3% | 54% | |
| 07:00
01:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1007 hPa | 92 % | 22 °C | 50 % | 0% | 4% | 3% | 46% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1007 hPa | 87 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 09:00
03:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1007 hPa | 81 % | 23 °C | 14 % | 1% | 2% | 3% | 8% | |
| 10:00
04:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 24 °C | 39 % | 0% | 28% | 0% | 14% | |
| 11:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 70 % | 24 °C | 19 % | 0% | 13% | 3% | 6% | |
| 12:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
0,1 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 65 % | 24 °C | 35 % | 0% | 16% | 7% | 19% | |
| 13:00
07:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 37 °C |
1,3 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 65 % | 25 °C | 63 % | 0% | 43% | 36% | 33% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 31 °C 38 °C |
2,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1004 hPa | 79 % | 26 °C | 54 % | 0% | 3% | 4% | 50% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1005 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1006 hPa | 98 % | 24 °C | 93 % | 0% | 6% | 18% | 92% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
4,8 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 97% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
6,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 96 % | 26 °C | 100 % | 0% | 22% | 99% | 100% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 33 °C |
0,6 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1008 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 0% | 87% | 100% | 100% | |
Nanshan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,5437; 119,6116
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nanshan, Čína. Predpoveď počasia Nanshan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nanshan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nanshan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:12 | 18:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:46 | 19:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 08:15 | 20.05.2026 22:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |