Počasie Panzhou, Guangdong Province týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Panzhou, Guangdong Province na tento a budúci týždeň.
Piatok 22. máj
30 / 26°C
| 6.2 mm | 18 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 02:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 14:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 20:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Panzhou, Guangdong Province, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 25 °C | 85 % | 0% | 29% | 8% | 78% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
2,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 26 °C | 99 % | 0% | 12% | 0% | 99% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
3,9 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1008 hPa | 80 % | 26 °C | 86 % | 0% | 5% | 2% | 85% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 25 °C | 99 % | 0% | 21% | 3% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 25 °C | 100 % | 0% | 24% | 29% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
1,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 25 °C | 100 % | 0% | 42% | 19% | 99% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 38 °C |
0,9 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 72 % | 26 °C | 81 % | 0% | 59% | 29% | 48% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 90 % | 26 °C | 82 % | 0% | 21% | 0% | 78% | |
Panzhou, Guangdong Province, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 21,9263; 110,8493
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Panzhou, Guangdong Province, Čína. Predpoveď počasia Panzhou, Guangdong Province.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Panzhou, Guangdong Province dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Panzhou, Guangdong Province
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:16 | 23.05.2026 00:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |