Počasie Sujiatun, Liaoning dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sujiatun, Liaoning na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 15°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 12 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 04:43
západ slnka 18:44
PO HODINÁCH
západ slnka 18:44
|
|
Predpoveď počasia Sujiatun, Liaoning, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 41 % | 0 °C | 82 % | 0% | 0% | 2% | 82% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1012 hPa | 32 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 34 % | 7 °C | 100 % | 0% | 21% | 46% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1007 hPa | 45 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 24% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 13 °C |
11,1 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1004 hPa | 49 % | 4 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
7,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,3 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
998 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 96% | 62% | 100% | |
Sujiatun, Liaoning, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 41,6592; 123,3392
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sujiatun, Liaoning, Čína. Predpoveď počasia Sujiatun, Liaoning.
Sujiatun, Liaoning - počasie v okolí - väčšie mestá
Sujiatun, Liaoning - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sujiatun, Liaoning dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sujiatun, Liaoning
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:43 | 18:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:43 | 14:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:12 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:36 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:56 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:29 | 01.05.2026 04:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |