Počasie Wawutang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Wawutang na 10 dní.
Sobota 2. máj
26 / 14°C
| 36.3 mm | 9 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 20:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Wawutang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 81 % | 11 °C | 98 % | 0% | 2% | 3% | 98% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,4 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1010 hPa | 72 % | 13 °C | 99 % | 0% | 25% | 24% | 98% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
22,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 63 % | 17 °C | 100 % | 0% | 53% | 93% | 98% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 24 °C |
13,9 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 97% | 99% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
6,6 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 97% | 93% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
6,4 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 16 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1011 hPa | 92 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 90% | 85% | |
Wawutang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,9033; 110,3392
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wawutang, Čína. Predpoveď počasia Wawutang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wawutang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wawutang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:57 | 02.05.2026 05:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |