Počasie Wawutang pozajtra
Predpoveď počasia Wawutang 29. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie sa zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wawutang, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,8 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 99% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 61 % | 9 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 97% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 6 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 66 % | 4 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1020 hPa | 58 % | 5 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 43 % | 7 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1016 hPa | 61 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Wawutang, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,9033; 110,3392
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wawutang, Čína. Predpoveď počasia Wawutang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wawutang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wawutang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:12 | 29.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |