Počasie Wenping, Yunnan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Wenping, Yunnan na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 11°C
| 0.6 mm | 22 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 20:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 19:39
PO HODINÁCH
západ slnka 19:39
|
|
Predpoveď počasia Wenping, Yunnan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1012 hPa | 85 % | 9 °C | 100 % | 0% | 96% | 10% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 86 % | 10 °C | 100 % | 0% | 88% | 1% | 99% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,2 mm | 6.1 m/s22 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 39 % | 8 °C | 68 % | 0% | 3% | 11% | 62% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 36% | 32% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 20% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 88% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
4,5 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 64 % | 10 °C | 100 % | 0% | 28% | 15% | 100% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 8 °C | 96 % | 0% | 34% | 56% | 93% | |
Wenping, Yunnan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1931; 103,5273
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wenping, Yunnan, Čína. Predpoveď počasia Wenping, Yunnan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wenping, Yunnan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wenping, Yunnan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 19:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 20:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 21:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:30 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |