Počasie Wenping, Yunnan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Wenping, Yunnan na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
16 / 8°C
| 2.8 mm | 6 km/h |
| 8 °C | 8 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 08:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 20:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 19:40
PO HODINÁCH
západ slnka 19:40
|
|
Predpoveď počasia Wenping, Yunnan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 2% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 87 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 93% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 57 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 38% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,9 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 80 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 36% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 68% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 1% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
1,7 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 50 % | 9 °C | 64 % | 0% | 53% | 10% | 17% | |
| 20:00
14:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
4,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 11 °C | 78 % | 0% | 10% | 39% | 60% | |
Wenping, Yunnan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,1931; 103,5273
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wenping, Yunnan, Čína. Predpoveď počasia Wenping, Yunnan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wenping, Yunnan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wenping, Yunnan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 19:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:22 | 03.05.2026 06:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |