Počasie Xiahuangxin dnes
Predpoveď počasia Xiahuangxin 27. apríl 2026
Cez deň silný dážď. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 86,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 2,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Xiahuangxin, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
9,6 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 18 °C | 100 % | 0% | 1% | 24% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
11,9 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
34,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 21 °C | 100 % | 0% | 89% | 75% | 99% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
30,6 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,6 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1014 hPa | 89 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 41% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 23% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 3% | |
Xiahuangxin, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,4966; 111,1740
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Xiahuangxin, Čína. Predpoveď počasia Xiahuangxin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Xiahuangxin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Xiahuangxin
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Xiahuangxin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:15 | 27.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |