Počasie Xiahuangxin týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Xiahuangxin na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
27 / 19°C
| 0.8 mm | 8 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 02:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 14:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 20:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Xiahuangxin, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 91 % | 0% | 18% | 28% | 88% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1010 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 96% | 47% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 18 °C | 98 % | 0% | 14% | 18% | 97% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 19 °C | 89 % | 0% | 58% | 12% | 60% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1009 hPa | 92 % | 17 °C | 90 % | 0% | 4% | 6% | 89% | |
Xiahuangxin, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,4966; 111,1740
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Xiahuangxin, Čína. Predpoveď počasia Xiahuangxin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Xiahuangxin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Xiahuangxin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:03 | 30.04.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |