Počasie El Coco de Pedro Brand dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Coco de Pedro Brand na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
29 / 23°C
| 5.5 mm | 24 km/h |
| 27 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 18,5310; -70,1013
nadmorská výška: 54 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia El Coco de Pedro Brand, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1017 hPa | 95 % | 22 °C | 16 % | 0% | 15% | 2% | 0% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1016 hPa | 95 % | 22 °C | 20 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1016 hPa | 95 % | 22 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 22 °C | 14 % | 0% | 11% | 3% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 22 °C | 24 % | 0% | 21% | 4% | 0% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 22 °C | 22 % | 0% | 19% | 5% | 0% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1015 hPa | 94 % | 21 °C | 55 % | 0% | 53% | 13% | 0% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1016 hPa | 92 % | 22 °C | 21 % | 0% | 14% | 10% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 22 °C | 33 % | 0% | 22% | 17% | 0% | |
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 22 °C | 27 % | 0% | 18% | 11% | 0% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 74 % | 22 °C | 32 % | 0% | 25% | 10% | 0% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 23 °C | 27 % | 0% | 17% | 13% | 0% | |
| 12:00
18:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
0,6 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 23 °C | 16 % | 0% | 3% | 10% | 3% | |
| 13:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 32 °C |
0,2 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 23 °C | 82 % | 0% | 24% | 23% | 70% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 23 °C | 98 % | 0% | 6% | 9% | 98% | |
| 15:00
21:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
0,4 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 18% | 100% | |
| 16:00
22:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
1,2 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 23 °C | 96 % | 0% | 15% | 39% | 94% | |
| 17:00
23:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
0,5 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 23 °C | 91 % | 0% | 30% | 43% | 78% | |
| 18:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
1,1 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1014 hPa | 85 % | 23 °C | 85 % | 0% | 32% | 36% | 70% | |
| 19:00
01:00
| dážď | 24 °C 28 °C |
0,7 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 23 °C | 92 % | 0% | 66% | 40% | 68% | |
| 20:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 23 °C | 62 % | 0% | 51% | 29% | 15% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 22 °C | 60 % | 0% | 60% | 11% | 2% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 22 °C | 57 % | 0% | 20% | 0% | 46% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 22 °C | 80 % | 0% | 21% | 0% | 75% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 22 °C | 90 % | 0% | 11% | 0% | 89% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 22 °C | 47 % | 0% | 10% | 0% | 41% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 64 % | 0% | 18% | 0% | 56% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 68 % | 0% | 16% | 0% | 62% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1014 hPa | 97 % | 21 °C | 97 % | 0% | 28% | 2% | 96% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 90 % | 0% | 37% | 2% | 84% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 75 % | 0% | 20% | 1% | 68% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1015 hPa | 95 % | 22 °C | 61 % | 0% | 21% | 0% | 50% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1016 hPa | 89 % | 23 °C | 41 % | 0% | 27% | 0% | 18% | |
| 09:00
15:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 23 °C | 38 % | 0% | 27% | 28% | 0% | |
| 10:00
16:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 23 °C | 63 % | 0% | 23% | 29% | 31% | |
| 11:00
17:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 23 °C | 86 % | 0% | 30% | 3% | 80% | |
| 12:00
18:00
| slabý dážď | 29 °C 33 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 23 °C | 99 % | 0% | 26% | 19% | 98% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 23 °C | 98 % | 0% | 16% | 2% | 97% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 23 °C | 94 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 23 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 23 °C | 96 % | 0% | 3% | 0% | 96% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 23 °C | 78 % | 0% | 10% | 0% | 75% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 23 °C | 64 % | 0% | 14% | 0% | 57% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 23 °C | 36 % | 0% | 19% | 0% | 21% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 23 °C | 9 % | 0% | 7% | 0% | 2% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1015 hPa | 90 % | 23 °C | 14 % | 0% | 13% | 4% | 0% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 23 °C | 34 % | 0% | 27% | 10% | 0% | |
| 23:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 23 °C | 42 % | 0% | 37% | 12% | 0% | |
El Coco de Pedro Brand, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 18,5310; -70,1013
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 54 m
Administratívna časť:
- Provincia de Santo Domingo, Santo Domingo Este
- , Pedro Brand
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Coco de Pedro Brand, Dominikánská republika. Predpoveď počasia El Coco de Pedro Brand.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Coco de Pedro Brand dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Coco de Pedro Brand
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:15 | 28.05.2026 03:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |