Počasie El Coco de Pedro Brand dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Coco de Pedro Brand na 10 dní.
Pondelok 1. jún
30 / 24°C
| 2.3 mm | 16 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:13
PO HODINÁCH
západ slnka 19:13
Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 18,5310; -70,1013
nadmorská výška: 54 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia El Coco de Pedro Brand, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,9 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 23 °C | 85 % | 0% | 60% | 28% | 44% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
1,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 24 °C | 78 % | 0% | 67% | 3% | 32% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 23 °C | 14 % | 0% | 13% | 0% | 1% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 23 °C | 25 % | 0% | 15% | 0% | 10% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 23 °C | 80 % | 0% | 57% | 0% | 53% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 23 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 22 °C | 35 % | 0% | 16% | 0% | 22% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 22 °C | 81 % | 0% | 17% | 0% | 76% | |
El Coco de Pedro Brand, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 18,5310; -70,1013
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 54 m
Administratívna časť:
- Provincia de Santo Domingo, Santo Domingo Este
- , Pedro Brand
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Coco de Pedro Brand, Dominikánská republika. Predpoveď počasia El Coco de Pedro Brand.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Coco de Pedro Brand dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Coco de Pedro Brand
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 19:46 | 01.06.2026 06:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |