Počasie Lake Luzom dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lake Luzom na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
33 / 22°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 02:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:13
PO HODINÁCH
západ slnka 20:13
|
|
Predpoveď počasia Lake Luzom, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 20 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 35 % | 15 °C | 10 % | 0% | 2% | 9% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 18 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 34 °C 36 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 37 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1014 hPa | 53 % | 18 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
Lake Luzom, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,3739; -81,6442
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Luzom, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Luzom.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Luzom dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Luzom
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 13:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:24 | 22.05.2026 01:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |