Počasie Lake Luzom dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lake Luzom na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
35 / 26°C
| 2.4 mm | 9 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 20:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
|
|
Predpoveď počasia Lake Luzom, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 22 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 35 °C 38 °C |
2,3 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 41 % | 19 °C | 25 % | 0% | 6% | 18% | 1% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 22 °C | 64 % | 0% | 3% | 1% | 63% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 22 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1021 hPa | 88 % | 23 °C | 17 % | 0% | 1% | 2% | 14% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1019 hPa | 49 % | 20 °C | 17 % | 0% | 9% | 12% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lake Luzom, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,3739; -81,6442
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Luzom, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Luzom.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Luzom dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Luzom
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 13:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:31 | 24.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |