Počasie Lake Nan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lake Nan na 10 dní.
Pondelok 18. máj
30 / 22°C
| 2.8 mm | 17 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Lake Nan, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 21 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 87 % | 21 °C | 14 % | 0% | 14% | 3% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 30 °C 33 °C |
1,7 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 20 °C | 100 % | 0% | 28% | 66% | 99% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1018 hPa | 72 % | 21 °C | 96 % | 0% | 4% | 8% | 95% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 21 °C | 93 % | 0% | 28% | 0% | 91% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 22 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 55 % | 21 °C | 89 % | 0% | 3% | 28% | 83% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1017 hPa | 68 % | 20 °C | 22 % | 0% | 19% | 2% | 1% | |
Lake Nan, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,6074; -81,2807
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Nan, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Nan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Nan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Nan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:54 | 18.05.2026 22:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |