Počasie Midway, Florida dnes
| 30 °C | 31 °C | 16:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 18:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 22:00 |
východ slnka 06:47
západ slnka 19:57
PO HODINÁCH
západ slnka 19:57
Predpoveď počasia Midway, Florida 26. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 2,1 mm. V noci najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Midway, Florida, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 84 % | 18 °C | 5 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 85 % | 18 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 18 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 18 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 77 % | 18 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 17 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 50 % | 16 °C | 60 % | 0% | 11% | 7% | 51% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 46 % | 16 °C | 39 % | 0% | 7% | 6% | 31% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 45 % | 16 °C | 14 % | 0% | 11% | 3% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 43 % | 16 °C | 19 % | 0% | 7% | 12% | 0% | |
| 15:00
21:00
| dažďové prehánky | 31 °C 32 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 42 % | 16 °C | 51 % | 0% | 32% | 38% | 10% | |
| 16:00
22:00
| silný dážď | 30 °C 31 °C |
1,6 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1010 hPa | 45 % | 16 °C | 93 % | 0% | 6% | 82% | 56% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1011 hPa | 80 % | 20 °C | 40 % | 0% | 0% | 24% | 21% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 74 % | 20 °C | 59 % | 0% | 11% | 37% | 32% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 73 % | 19 °C | 28 % | 0% | 17% | 12% | 9% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 19 °C | 90 % | 0% | 8% | 4% | 89% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 83 % | 19 °C | 69 % | 0% | 0% | 4% | 68% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 86 % | 19 °C | 54 % | 0% | 7% | 8% | 46% | |
| 23:00
05:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 19 °C | 32 % | 0% | 0% | 27% | 7% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 19 °C | 7 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 92 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 93 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 97 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 97 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 66 % | 0% | 66% | 1% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 91 % | 19 °C | 12 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 19 °C | 9 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 19 °C | 42 % | 0% | 40% | 2% | 0% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 19 °C | 36 % | 0% | 25% | 15% | 0% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 19 °C | 73 % | 0% | 68% | 17% | 0% | |
| 13:00
19:00
| slabý dážď | 28 °C 30 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 18 °C | 92 % | 0% | 89% | 38% | 0% | |
| 14:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 30 °C |
1,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 17 °C | 58 % | 0% | 27% | 49% | 0% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 19 °C | 51 % | 0% | 28% | 35% | 0% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 19 °C | 18 % | 0% | 10% | 11% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 18 °C | 16 % | 0% | 9% | 4% | 4% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 19 °C | 21 % | 0% | 8% | 2% | 11% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 19 °C | 18 % | 0% | 14% | 2% | 3% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 18 °C | 34 % | 0% | 33% | 1% | 0% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 19 °C | 19 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 19 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 19 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Midway, Florida, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,7903; -81,2309
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 1 705
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Florida, Tallahassee
- Seminole County, Sanford, Florida
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Midway, Florida, Florida, USA. Predpoveď počasia Midway, Florida.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Midway, Florida dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Midway, Florida
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Midway, Florida
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:47 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:22 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 20:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:23 | 21:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:35 | 26.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |