Počasie Midway, Florida týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Midway, Florida na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
31 / 20°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 02:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 08:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 20:00 |
východ slnka 06:45
západ slnka 19:59
PO HODINÁCH
západ slnka 19:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Midway, Florida, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 18 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1017 hPa | 94 % | 19 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 16 °C | 38 % | 0% | 6% | 35% | 3% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 49 % | 15 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 91 % | 19 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 31 °C 34 °C |
0,9 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 50 % | 19 °C | 87 % | 0% | 8% | 13% | 84% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 20 °C | 85 % | 0% | 3% | 16% | 82% | |
Midway, Florida, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,7903; -81,2309
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 1 705
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Florida, Tallahassee
- Seminole County, Sanford, Florida
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Midway, Florida, Florida, USA. Predpoveď počasia Midway, Florida.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Midway, Florida dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Midway, Florida
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:45 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:51 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:28 | 29.04.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |