Počasie Faarumai dnes
Predpoveď počasia Faarumai 25. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 26 °C.Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,5167; -149,3833
nadmorská výška: 0 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Faarumai, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 25.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
12:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 21 °C | 17 % | 3% | 7% | 11% | 0% | |
| 01:00
13:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 21 °C | 18 % | 1% | 7% | 14% | 0% | |
| 02:00
14:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 79 % | 21 °C | 19 % | 3% | 10% | 12% | 0% | |
| 08:00
20:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 20 °C | 7 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 14:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1010 hPa | 72 % | 21 °C | 45 % | 0% | 39% | 33% | 0% | |
| 20:00
08:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 20 °C | 73 % | 0% | 6% | 0% | 71% | |
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 21 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 08:00
20:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 20 °C | 14 % | 0% | 7% | 3% | 4% | |
| 14:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 21 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 21 °C | 7 % | 0% | 3% | 5% | 0% | |
Faarumai, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,5167; -149,3833
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Faarumai, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Faarumai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Faarumai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Faarumai
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Faarumai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 17:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 11:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 18:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 18:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 18:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.04.2026 13:24 | 25.04.2026 01:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |