Počasie Faarumai týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Faarumai na tento a budúci týždeň.
Utorok 28. apríl
28 / 25°C
| 2.8 mm | 19 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 20:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 17:40
PO HODINÁCH
západ slnka 17:40
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,5167; -149,3833
nadmorská výška: 0 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Faarumai, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 22 °C | 69 % | 0% | 18% | 6% | 60% | |
| 08:00
20:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,4 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 22 °C | 90 % | 0% | 33% | 25% | 79% | |
| 14:00
02:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,5 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 82 % | 0% | 14% | 5% | 78% | |
| 20:00
08:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
1,4 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 23 °C | 96 % | 0% | 18% | 32% | 93% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 23 °C | 57 % | 0% | 43% | 18% | 11% | |
| 08:00
20:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 22 °C | 89 % | 0% | 10% | 6% | 88% | |
| 14:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 73 % | 22 °C | 46 % | 0% | 10% | 0% | 40% | |
| 20:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
6,5 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1013 hPa | 82 % | 23 °C | 49 % | 0% | 40% | 10% | 8% | |
Faarumai, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,5167; -149,3833
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Faarumai, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Faarumai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Faarumai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Faarumai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 17:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 18:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 18:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:16 | 28.04.2026 03:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |