Počasie Puraa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Puraa na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
24 / 23°C
| 6.7 mm | 7 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 17:30
PO HODINÁCH
západ slnka 17:30
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,7333; -149,3500
nadmorská výška: 27 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Puraa, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 87 % | 0% | 86% | 2% | 5% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
3,6 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 22 °C | 8 % | 0% | 4% | 0% | 3% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
2,8 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 21 °C | 71 % | 0% | 43% | 36% | 35% | |
| 20:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 24 °C | 68 % | 0% | 67% | 6% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 75 % | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
2,9 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 23 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
2,1 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 22 °C | 47 % | 0% | 37% | 24% | 0% | |
| 20:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 96 % | 0% | 96% | 5% | 6% | |
Puraa, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,7333; -149,3500
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Puraa, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Puraa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Puraa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Puraa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 17:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 17:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 18:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 18:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:21 | 21.05.2026 22:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |