Počasie Puraa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Puraa na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 22°C
| 3.7 mm | 4 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 17:30
PO HODINÁCH
západ slnka 17:30
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,7333; -149,3500
nadmorská výška: 27 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Puraa, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 96 % | 20 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 31 °C |
2,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 72 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
1,6 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 57 % | 20 °C | 70 % | 0% | 63% | 35% | 0% | |
| 20:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1015 hPa | 97 % | 23 °C | 36 % | 0% | 22% | 21% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
1,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 23 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
Puraa, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,7333; -149,3500
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Puraa, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Puraa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Puraa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Puraa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 17:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 17:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 18:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 18:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:42 | 24.05.2026 00:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |