Počasie Panne Ba vikend
Predpoveď počasia pre mesto Panne Ba na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
39 / 21°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 24 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 39 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 06:42
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Panne Ba, Gambia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 53 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1011 hPa | 59 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 17 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 43 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1009 hPa | 44 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1005 hPa | 15 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Panne Ba, Gambia - informácie
Štát: GambiaGPS súradnice: 13,5864; -16,0706
Časová zóna: Africa / Banjul
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Panne Ba, Gambia. Predpoveď počasia Panne Ba.
Panne Ba - počasie v okolí - väčšie mestá
Panne Ba - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Panne Ba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Panne Ba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:42 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:20 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:28 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:29 | 01.05.2026 06:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |