Počasie Panne Ba vikend
Predpoveď počasia pre mesto Panne Ba na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
36 / 23°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 28 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 06:41
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Panne Ba, Gambia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 38 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1009 hPa | 49 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 22 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1006 hPa | 35 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 83 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 33 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1008 hPa | 43 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Panne Ba, Gambia - informácie
Štát: GambiaGPS súradnice: 13,5864; -16,0706
Časová zóna: Africa / Banjul
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Panne Ba, Gambia. Predpoveď počasia Panne Ba.
Panne Ba - počasie v okolí - väčšie mestá
Panne Ba - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Panne Ba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Panne Ba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:41 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:53 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:27 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:10 | 03.05.2026 07:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |