Počasie Sugar Hill, Georgia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sugar Hill, Georgia na 10 dní.
Piatok 1. máj
20 / 12°C
| 0.2 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 06:46
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
|
|
Predpoveď počasia Sugar Hill, Georgia, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 70 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 35 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 53 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
5,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
8,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
4,1 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1016 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 74% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 9 °C | 100 % | 0% | 74% | 17% | 100% | |
Sugar Hill, Georgia, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,1065; -84,0335
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 21 747
Nadmorská výška: 352 m
Administratívna časť:
- Georgia, Atlanta
- Gwinnett County, Lawrenceville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sugar Hill, Georgia, Georgie, USA. Predpoveď počasia Sugar Hill, Georgia.
Sugar Hill, Georgia - počasie v okolí - väčšie mestá
Sugar Hill, Georgia - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sugar Hill, Georgia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sugar Hill, Georgia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:46 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 21:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 21:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:40 | 01.05.2026 06:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |