Počasie Sugar Hill, Georgia týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sugar Hill, Georgia na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 18°C
| 13.5 mm | 25 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 20:00 |
východ slnka 06:48
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sugar Hill, Georgia, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
9,4 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 3% | 98% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
3,8 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 9% | 67% | 99% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,3 mm | 7.0 m/s25 km/h západný |
1010 hPa | 77 % | 19 °C | 37 % | 0% | 29% | 11% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 68 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1014 hPa | 76 % | 10 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 43 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 48 % | 7 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
Sugar Hill, Georgia, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,1065; -84,0335
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 21 747
Nadmorská výška: 352 m
Administratívna časť:
- Georgia, Atlanta
- Gwinnett County, Lawrenceville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sugar Hill, Georgia, Georgie, USA. Predpoveď počasia Sugar Hill, Georgia.
Sugar Hill, Georgia - počasie v okolí - väčšie mestá
Sugar Hill, Georgia - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sugar Hill, Georgia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sugar Hill, Georgia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:21 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 21:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 21:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:42 | 29.04.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |