Počasie Sunny Acres, Georgia dnes
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:51
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
Predpoveď počasia Sunny Acres, Georgia 26. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie polojasno. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sunny Acres, Georgia, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 93 % | 16 °C | 15 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 16 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 15 °C | 64 % | 59% | 64% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 15 °C | 70 % | 68% | 70% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 92% | 100% | 0% | 9% | |
| 07:00
13:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 99% | 100% | 0% | 46% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 16 °C | 89 % | 19% | 89% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 14 °C | 38 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 13 °C | 71 % | 0% | 45% | 6% | 43% | |
| 12:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 13 °C | 43 % | 0% | 15% | 28% | 6% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 49 % | 13 °C | 22 % | 0% | 6% | 17% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 43 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 10% | 16% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 11 °C | 44 % | 0% | 0% | 20% | 30% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 10 °C | 40 % | 0% | 0% | 12% | 32% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 10 °C | 25 % | 0% | 3% | 11% | 13% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 10 °C | 24 % | 0% | 1% | 19% | 5% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 36 % | 10 °C | 36 % | 0% | 0% | 16% | 26% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 45 % | 11 °C | 21 % | 0% | 1% | 6% | 16% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1012 hPa | 52 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 5% | 9% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 57 % | 13 °C | 34 % | 0% | 0% | 5% | 30% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 61 % | 13 °C | 46 % | 0% | 0% | 2% | 45% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 66 % | 13 °C | 21 % | 0% | 11% | 3% | 7% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 13 °C | 46 % | 0% | 25% | 0% | 28% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 67 % | 12 °C | 12 % | 0% | 12% | 1% | 0% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 11 °C | 32 % | 0% | 23% | 3% | 10% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 11 °C | 75 % | 0% | 3% | 7% | 71% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 10 °C | 98 % | 0% | 2% | 2% | 98% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1020 hPa | 68 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1021 hPa | 61 % | 8 °C | 99 % | 0% | 3% | 0% | 99% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1020 hPa | 54 % | 9 °C | 7 % | 0% | 5% | 0% | 1% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1020 hPa | 48 % | 9 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1019 hPa | 43 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 39 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 37 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 36 % | 9 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 35 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 37 % | 9 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 40 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 45 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 52 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 55 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Sunny Acres, Georgia, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 33,8526; -83,9210
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sunny Acres, Georgia, Georgie, USA. Predpoveď počasia Sunny Acres, Georgia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sunny Acres, Georgia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Sunny Acres, Georgia
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Sunny Acres, Georgia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:51 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:24 | 20:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:39 | 26.04.2026 04:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |