Počasie Sunny Acres, Georgia týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sunny Acres, Georgia na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 18°C
| 15.7 mm | 23 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 06:48
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sunny Acres, Georgia, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
13,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 1% | 59% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,2 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 78% | 60% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,2 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1009 hPa | 72 % | 19 °C | 93 % | 0% | 90% | 32% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 66 % | 16 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 77 % | 12 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 74 % | 10 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 46 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 49 % | 6 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
Sunny Acres, Georgia, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 33,8526; -83,9210
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sunny Acres, Georgia, Georgie, USA. Predpoveď počasia Sunny Acres, Georgia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sunny Acres, Georgia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sunny Acres, Georgia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:21 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 21:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:42 | 29.04.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |