Počasie Vanna dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vanna, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 74 % | 13 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 46 % | 12 °C | 90 % | 0% | 3% | 0% | 89% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 50 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 12% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 46 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 20% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 28 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 40 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Vanna, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,2415; -83,0715
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vanna, Georgie, USA. Predpoveď počasia Vanna.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vanna dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vanna
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vanna
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:16 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 21:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 21:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:37 | 30.04.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |