Počasie Vanna vikend
Predpoveď počasia pre mesto Vanna na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 13°C
| 2.1 mm | 9 km/h |
| 15 °C | 13 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 18 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 20:00 |
východ slnka 06:42
západ slnka 20:16
PO HODINÁCH
západ slnka 20:16
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vanna, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 4 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 53 % | 3 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 20 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 35 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
1,9 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 49 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
18,9 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 15% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
15,3 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 8 °C | 63 % | 0% | 60% | 10% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 7 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 0% | |
Vanna, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,2415; -83,0715
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vanna, Georgie, USA. Predpoveď počasia Vanna.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vanna dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vanna
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:42 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 21:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:37 | 01.05.2026 06:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |