Počasie Vanna týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Vanna na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 19°C
| 12.6 mm | 21 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 02:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 08:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 20:00 |
východ slnka 06:44
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vanna, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
3,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
8,8 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,5 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 52% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 52 % | 15 °C | 25 % | 0% | 13% | 20% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 42 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Vanna, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,2415; -83,0715
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vanna, Georgie, USA. Predpoveď počasia Vanna.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vanna dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vanna
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:44 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:17 | 20:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 21:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:38 | 29.04.2026 05:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |