Počasie Vanna týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Vanna na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
16 / 11°C
| 14.7 mm | 13 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 20:00 |
východ slnka 06:41
západ slnka 20:17
PO HODINÁCH
západ slnka 20:17
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vanna, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
4,6 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 58 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
6,9 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
3,2 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1016 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1015 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 9 °C | 19 % | 0% | 2% | 18% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 7 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 45 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 9 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
Vanna, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,2415; -83,0715
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vanna, Georgie, USA. Predpoveď počasia Vanna.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vanna dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vanna
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:41 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 21:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:36 | 02.05.2026 06:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |