Počasie White Sulphur dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto White Sulphur na 10 dní.
Sobota 23. máj
25 / 17°C
| 1.3 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 20:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
|
|
Predpoveď počasia White Sulphur, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 16 °C | 88 % | 0% | 78% | 26% | 52% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 9% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 19 °C | 93 % | 0% | 93% | 7% | 2% | |
| 20:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 75 % | 20 °C | 26 % | 0% | 4% | 14% | 11% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 98 % | 19 °C | 34 % | 0% | 1% | 24% | 17% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 97% | 81% | 90% | |
| 14:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 30 °C |
8,2 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 65 % | 20 °C | 30 % | 0% | 0% | 19% | 13% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 50% | 98% | |
White Sulphur, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,3562; -83,7668
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie White Sulphur, Georgie, USA. Predpoveď počasia White Sulphur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre White Sulphur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie White Sulphur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:29 | 23.05.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |